Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

20: 14.5.2018...20.5.2018

Luokat
MLIITS17 HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
MKITIS16 YBINBK18 YPROTK18
YPROIK18 SSKKY VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
Eximia Eximia Eximia
Rastor Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Marita Antikainen
Anttila Vesa Hilkka Bergman Osmo Eerola
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Jaakko Haltia Maria Havia Juha Helenius
Tiina Hirard Tero Hotanen Taina Hovinen
Jussi Hurri Ritva Hyttinen Harri Jalonen
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Marjo Joshi Kari Juhala
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Taru Kakko Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Arja Keltaniemi Juha Kettunen
Mari Ketola Harri Kilpiö Jaana Kivivuori
Eija Koivisto Kari Koivunen Elina Kontio
Matti Kuikka Riikka Kulmala Hannele Kuusisto
Anu Lehtinen Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Leskinen
Markku Lindell Pia Lindman Pia Lindgren
Timo Linnossuo Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Timo Luukka Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara
Teppo Mattsson Otieno Mbare Erkki Mikkola
Hannele Mikkola Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Leena Mäkipää NN Margaret Nelson
Teppo Neuvonen Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tuomas Nurmi Jarkko Paavola Tommi Paanu
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Markku Rajala
Sirpa Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Anne Räikkä
Marjatta Rännäli Susanna Saari Satu Salmi
Kai Schleutker Shibasaki Mikko Siitonen
Laura Simola Sanna Simola Jani Sintonen
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Kaisa Sorsa Laura Strömberg Mauri Suhonen
Eija Suikkanen Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Minna Teittinen Liisa Tiittanen
Timo Tolmunen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Johanna Vaaherkumpu Nina Vainio Keijo Varis
Mervi Varhelahti Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tero Virtanen Ossi Väänänen Outi Yrttiranta
Tilat
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto)
B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki)
B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 13:01)