Turun ammattikorkeakoulu
Timetables20.6.2018
lem_2017.mfw  

20: 14.5.2018...20.5.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
HAMK NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 YBINBK18
YPROTK18 YPROIK18 Profea Oy
SSKKY TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Markkinointioikeus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely Turku-DI Eximia
Eximia Eximia KK-valmennuskeskus Oy
Rastor Osaamistehdas Oy BMABAK18
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Marita Antikainen
Anttila Vesa Hilkka Bergman Osmo Eerola
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Jaakko Haltia Maria Havia Juha Helenius
Tiina Hirard Tero Hotanen Taina Hovinen
Jussi Hurri Ritva Hyttinen Tapio Jaakkola
Harri Jalonen Mark Johnson Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Marjo Joshi
Kari Juhala Anne-Marie Junger Maarit Järvinen
Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko Annika Karppelin
Tarmo Karhu Pirjo Kavander Arja Keltaniemi
Juha Kettunen Mari Ketola Harri Kilpiö
Jaana Kivivuori Eija Koivisto Kari Koivunen
Elina Kontio Matti Kuikka Riikka Kulmala
Hannele Kuusisto Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Leskinen Markku Lindell Pia Lindman
Pia Lindgren Timo Linnossuo Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Timo Luukka Ian MacDonald
Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara Teppo Mattsson
Otieno Mbare Erkki Mikkola Hannele Mikkola
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Leena Mäkipää
NN Margaret Nelson Teppo Neuvonen
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio Tuomas Nurmi
Jarkko Paavola Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Markku Rajala Sirpa Rajala
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Anne Räikkä Marjatta Rännäli
Susanna Saari Satu Salmi Kai Schleutker
Seiji Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Sanna Simola Jani Sintonen Liisa Sippel
Kaj Sjöblom Poppy Skarli Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Mauri Suhonen Eija Suikkanen
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Liisa Tiittanen Timo Tolmunen
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Johanna Vaaherkumpu
Nina Vainio Keijo Varis Mervi Varhelahti
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari Tero Virtanen
Ossi Väänänen Outi Yrttiranta  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A306 (55, v.tykki, äänentoisto)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (20.6.2018 11:32)