Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

17: 23.4.2018...29.4.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
PLIITS17E PLIITS17F HAMK
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
LexKurssit Rastor Osaamistehdas Oy
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Marita Antikainen
Heikki Aro Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Annika Karppelin Mari Ketola
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Ian MacDonald Arto Manninen
Eveliina Munukka Olli Mäkinen Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Markku Rajala Katja Repo Laura Simola
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Telle Tuominen Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 13:01)