Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

17: 23.4.2018...29.4.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PKIIN17 PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 Profea Oy VAVA-opintoja: Markkinointioikeus
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets
Vava-opintoja: Event Production Turku-DI Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
KK-valmennuskeskus Oy LexKurssit Rastor
Osaamistehdas Oy BMABAK18  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Marita Antikainen
Netta Arola Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Hanna Hänninen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Annika Karppelin Mari Ketola
Jaana Kivivuori Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Liisa Lehtinen Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Arto Manninen Eveliina Munukka
Olli Mäkinen Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Juha Nurmio Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Markku Rajala
Samuli Ranta Katja Repo Kai Schleutker
Laura Simola Liisa Sippel Kaj Sjöblom
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Telle Tuominen
Jaana Vaskikari Wirtanen  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:55)