Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

16: 16.4.2018...22.4.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
YPROTK18 YPROIK18 SSKKY
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Cross Cultural Management
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
LexKurssit Rastor Vesimoduuli
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Heikki Aro
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Maarit Järvinen Mari Ketola
Riikka Kulmala Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Ian MacDonald
Arto Manninen Eveliina Munukka Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Markku Rajala Katja Repo Laura Simola
Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa Ilari Suominen
Heli Söderlund Telle Tuominen Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 13:01)