Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

16: 16.4.2018...22.4.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
YPROTK18 YPROIK18 Profea Oy
SSKKY Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Markkinointioikeus
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets Vava-opintoja: Event Production
Turku-DI Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy LexKurssit
Rastor Vesimoduuli BMABAK18
Opettajat
Taneli Ahtiainen Heikki Aro Netta Arola
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Hanna Hänninen
Maria Havia Markku Heikkilä Juha Helenius
Taina Hovinen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Maarit Järvinen
Annika Karppelin Mari Ketola Jaana Kivivuori
Riikka Kulmala Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Eveliina Munukka
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Päivi Nygrén Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Markku Rajala
Samuli Ranta Katja Repo Kai Schleutker
Mikko Siitonen Laura Simola Kaj Sjöblom
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Heli Söderlund
Telle Tuominen Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Wirtanen  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:55)