Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

15: 9.4.2018...15.4.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 Module 1
Module 2 YLIKEs17 PKIIN17
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Haaga-Helia Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
YBINBK18 Profea Oy Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Markkinointioikeus VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Experience Management
VAVA-opintoja: International Monetary Markets Vava-opintoja: Event Production Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy LexKurssit Pääsykokeet
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
BMABAK18  
Opettajat
Taneli Ahtiainen Netta Arola Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Hanna Hänninen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Tapio Jaakkola
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Maarit Järvinen Annika Karppelin Mari Ketola
Jaana Kivivuori Riikka Kulmala Liisa Lehtinen
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Arto Manninen
Teppo Mattsson Eveliina Munukka Olli Mäkinen
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Marianne Renvall Katja Repo Kai Schleutker
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Heli Söderlund
Nina Vainio Pirjo Varanka Wirtanen
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109e Prosessihalli A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, v.tykki, äänentoisto)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B105 Joukahaisen edusta+käytävä
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:55)