Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

12: 19.3.2018...25.3.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 SSKKY Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Experience Management
VAVA-opintoja: International Monetary Markets VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
Opettajat
Taneli Ahtiainen Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Alberto Gonzalez Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Arja Keltaniemi
Mari Ketola Jaana Kivivuori Riikka Kulmala
Liisa Lehtinen Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Eveliina Munukka Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Juha Nurmio Päivi Nygrén
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Katja Repo Shibasaki Mikko Siitonen
Laura Simola Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Telle Tuominen Johanna Vaaherkumpu Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
A109e Prosessihalli A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 13:00)