Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

12: 19.3.2018...25.3.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 SSKKY Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Markkinointioikeus VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Ennakoiva sopiminen VAVA-opintoja: Experience Management
VAVA-opintoja: International Monetary Markets VAVA-opintoja: International Marketing Vava-opintoja: Event Production
Turku-DI Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy Rastor
Osaamistehdas Oy BMABAK18  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Alberto Gonzalez Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Hanna Hänninen
Maria Havia Markku Heikkilä Juha Helenius
Taina Hovinen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Jukka Kaitaranta
Annika Karppelin Arja Keltaniemi Mari Ketola
Jaana Kivivuori Riikka Kulmala Liisa Lehtinen
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Ian MacDonald
Teppo Mattsson Eveliina Munukka Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Päivi Nygrén Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Katja Repo Kai Schleutker
Seiji Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Telle Tuominen
Johanna Vaaherkumpu Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)