Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

11: 12.3.2018...18.3.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
Module 2 YLIKEs17 YLIKEs16
PKIIN17 PLIITS16 ba PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Cross Cultural Management
VAVA-opintoja: Markkinointioikeus VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Ennakoiva sopiminen
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets VAVA-opintoja: International Marketing
Vava-opintoja: Event Production Turku-DI Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor SPL Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Anttila Vesa Heikki Aro Sari Asteljoki
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Jaakko Haltia
Hanna Hänninen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Tiina Hirard Taina Hovinen
Ritva Hyttinen Tapio Jaakkola Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Marjo Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Jukka Kaitaranta
Taru Kakko Annika Karppelin Pirjo Kavander
Arja Keltaniemi Mari Ketola Jaana Kivivuori
Kari Koivunen Sanni Koskimies-Chiba Matti Kuikka
Riikka Kulmala Ana Kupri Hannele Kuusisto
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki
Jari Leppihalme Markku Lindell Pia Lindman
Pia Lindgren Timo Linnossuo Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Timo Luukka Ian MacDonald
Arto Manninen Teppo Mattsson Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Olli Mäkinen Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Markku Rajala Sirpa Rajala
Marianne Renvall Katja Repo Jami Riihihuhta
Anne Räikkä Marjatta Rännäli Susanna Saari
Kai Schleutker Mikko Siitonen Laura Simola
Sanna Simola Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Keijo Varis Mervi Varhelahti Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari Tero Virtanen Ossi Väänänen
Outi Yrttiranta  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)