Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

10: 5.3.2018...11.3.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 YBINBK18
YPROTK18 YPROIK18 YTEJOS17
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Heikki Aro
Sari Asteljoki Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Ritva Hyttinen Hanna Hänninen Tapio Jaakkola
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Kari Juhala Anne-Marie Junger Maarit Järvinen
Jaana Kallio-Gerlander Mari Ketola Jaana Kivivuori
Riikka Kulmala Liisa Lehtinen Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Ian MacDonald Arto Manninen
Teppo Mattsson Eveliina Munukka Maija Nolvi
Anne Norström Juha Nurmio Päivi Nygrén
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Katja Repo Mikko Siitonen Liisa Sippel
Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 13:00)