Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

10: 5.3.2018...11.3.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Haaga-Helia Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
PRO Huippuvalmennus Oy YBINBK18 YPROTK18
YPROIK18 YTEJOS17 VAVA-opintoja: Cross Cultural Management
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing Vava-opintoja: Event Production
Turku-DI Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Heikki Aro
Sari Asteljoki Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Hanna Hänninen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Ritva Hyttinen
Tapio Jaakkola Mark Johnson Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Kari Juhala
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Jukka Kaitaranta Annika Karppelin Mari Ketola
Päivi Killström Jaana Kivivuori Riikka Kulmala
Liisa Lehtinen Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Johanna Moilanen Eveliina Munukka Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Päivi Nygrén Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Katja Repo Kai Schleutker
Mikko Siitonen Liisa Sippel Kaj Sjöblom
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)