Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

9: 26.2.2018...4.3.2018

Luokat
PINBOs15 PINBOs16 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing Eximia
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Marita Antikainen
Heikki Aro Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Hanna Hänninen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Jukka Kaitaranta Annika Karppelin Mari Ketola
Päivi Killström Jaana Kivivuori Riikka Kulmala
Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Johanna Moilanen Eveliina Munukka Olli Mäkinen
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Päivi Nygrén Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Katja Repo
Mikko Siitonen Laura Simola Kaj Sjöblom
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Heli Söderlund
Telle Tuominen Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, v.tykki, äänentoisto)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto)
B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki)
B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)