Turun ammattikorkeakoulu
Timetables20.6.2018
lem_2017.mfw  

8: 19.2.2018...25.2.2018

Luokat
PKIIN17 PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
PLIITS17E PLIITS17F HAMK
Haaga-Helia Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat
KV-viikko KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKAHOs12
NPATUS12 Orientoivat LITA Orientoivat IB
AKITIs14 NKITIS12 NKITIS13
NKITIs14 PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 PRO Huippuvalmennus Oy
YKITIs15 YBINBK18 YHYINS16
YKEBIS16 YPROTK18 YPROIS16
YPROIK18 YPROTs15 YPROTS16
YTEJOS16 YTEJOS17 YHYSTS16
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely Turku-DI Eximia
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Osaamistehdas Oy
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Marita Antikainen Marja Anttonen Anttila Vesa
Heikki Aro Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Dhanay Cadillo Jane / John Doe
John / Jane Doe Osmo Eerola Eeva-Liisa Eskola
Alberto Gonzalez Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Jaakko Haltia Pentti Halonen
Hanna Hänninen Tuulikki Hattunen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Tiina Hirard
Tero Hotanen Taina Hovinen Jussi Hurri
Ritva Hyttinen Anu Härkönen Pauliina Isomäki
Tapio Jaakkola Harri Jalonen Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Marjo Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko
Annika Karppelin Elina Karaus Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Arja Keltaniemi Juha Kettunen
Mari Ketola Harri Kilpiö Jaana Kivivuori
Eija Koivisto Kari Koivunen Jussi Kokkola
Elina Kontio Sanni Koskimies-Chiba Matti Kuikka
Riikka Kulmala Ana Kupri Hannele Kuusisto
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki
Jari Leppihalme Leskinen Markku Lindell
Pia Lindman Pia Lindgren Timo Linnossuo
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Asta Manner Teppo Mattsson
Otieno Mbare Erkki Mikkola Hannele Mikkola
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Leena Mäkipää
Olli Mäkinen NN Margaret Nelson
Teppo Neuvonen Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tuomas Nurmi Päivi Oliva Jarkko Paavola
Tommi Paanu Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Markku Rajala Sirpa Rajala
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Anne Räikkä Marjatta Rännäli
Susanna Saari Satu Salmi Kai Schleutker
Seiji Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Sanna Simola Jani Sintonen Liisa Sippel
Kaj Sjöblom Poppy Skarli Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Mauri Suhonen Eija Suikkanen
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Liisa Tiittanen Timo Tolmunen
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Johanna Vaaherkumpu
Nina Vainio Keijo Varis Mervi Varhelahti
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari Tero Virtanen
Ossi Väänänen Outi Yrttiranta  
Tilat
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A308 (36, tk+v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (20.6.2018 11:30)