Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

7: 12.2.2018...18.2.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS16 ba PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
PRO Huippuvalmennus Oy Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor SPL Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Marita Antikainen Anttila Vesa Heikki Aro
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Osmo Eerola
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Jaakko Haltia Hanna Hänninen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Tiina Hirard
Tero Hotanen Taina Hovinen Jussi Hurri
Ritva Hyttinen Tapio Jaakkola Harri Jalonen
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Marjo Joshi Kari Juhala
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Taru Kakko Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Arja Keltaniemi Juha Kettunen
Mari Ketola Harri Kilpiö Jaana Kivivuori
Eija Koivisto Kari Koivunen Elina Kontio
Sanni Koskimies-Chiba Matti Kuikka Riikka Kulmala
Hannele Kuusisto Nicolas Le Grand Anu Lehtinen
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Leskinen Markku Lindell
Pia Lindman Pia Lindgren Timo Linnossuo
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara Teppo Mattsson
Otieno Mbare Erkki Mikkola Hannele Mikkola
Johanna Moilanen Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Leena Mäkipää Olli Mäkinen NN
Margaret Nelson Teppo Neuvonen Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Tuomas Nurmi Päivi Oliva
Jarkko Paavola Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Markku Rajala
Sirpa Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Anne Räikkä
Marjatta Rännäli Susanna Saari Satu Salmi
Kai Schleutker Seiji Shibasaki Mikko Siitonen
Laura Simola Sanna Simola Jani Sintonen
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Kaisa Sorsa Laura Strömberg Mauri Suhonen
Eija Suikkanen Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Minna Teittinen Liisa Tiittanen
Timo Tolmunen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Johanna Vaaherkumpu Nina Vainio Keijo Varis
Mervi Varhelahti Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tero Virtanen Ossi Väänänen Outi Yrttiranta
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)