Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

6: 5.2.2018...11.2.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS16 ba NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
PRO Huippuvalmennus Oy YBINBK18 YPROTK18
YPROIK18 YTEJOS17 SSKKY
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing
Turku-DI Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Heikki Aro Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Osmo Eerola Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Pentti Halonen
Hanna Hänninen Markku Heikkilä Juha Helenius
Taina Hovinen Tapio Jaakkola Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Kari Juhala Maarit Järvinen Mari Ketola
Päivi Killström Jaana Kivivuori Sanni Koskimies-Chiba
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Anu Lehtinen
Liisa Lehtinen Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Timo Luukka Ian MacDonald
Arto Manninen Teppo Mattsson Johanna Moilanen
Eveliina Munukka Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Päivi Oliva Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Katja Repo
Mikko Siitonen Liisa Sippel Kaj Sjöblom
Kaisa Sorsa Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Telle Tuominen Johanna Vaaherkumpu
Keijo Varis Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)