Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

6: 5.2.2018...11.2.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS16 ba NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
YBINBK18 YPROTK18 YPROIK18
YTEJOS17 SSKKY Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Heikki Aro Sari Asteljoki Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Osmo Eerola Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Pentti Halonen
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Kari Juhala Anne-Marie Junger Maarit Järvinen
Mari Ketola Päivi Killström Jaana Kivivuori
Sanni Koskimies-Chiba Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Anu Lehtinen Liisa Lehtinen Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Eveliina Munukka Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Päivi Nygrén Päivi Oliva
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Katja Repo Mikko Siitonen Liisa Sippel
Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Telle Tuominen
Johanna Vaaherkumpu Keijo Varis Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:59)