Turun ammattikorkeakoulu
Timetables19.4.2018
lem_2017.mfw  

4: 22.1.2018...28.1.2018

Luokat
PINBOs15 PINBOs16 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy SSKKY
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus VAVA-opintoja: International Marketing
Turku-DI Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Hanna Hänninen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Tapio Jaakkola
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Maarit Järvinen Elina Karaus
Mari Ketola Päivi Killström Jaana Kivivuori
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Johanna Moilanen Eveliina Munukka Maija Nolvi
Anne Norström Juha Nurmio Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Katja Repo
Laura Simola Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Heli Söderlund Johanna Vaaherkumpu
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109p Prosessihalli A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, v.tykki, äänentoisto)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto)
B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki)
B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (19.4.2018 08:54)