Turun ammattikorkeakoulu
Timetables20.6.2018
lem_2017.mfw  

3: 15.1.2018...21.1.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
PLIITS17E PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: International Marketing VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods Turku-DI
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Heikki Aro
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Hanna Hänninen
Maria Havia Markku Heikkilä Juha Helenius
Taina Hovinen Tapio Jaakkola Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Maarit Järvinen Pirjo Kavander Arja Keltaniemi
Mari Ketola Jaana Kivivuori Riikka Kulmala
Hannele Kuusisto Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Arto Manninen
Teppo Mattsson Hannele Mikkola Eveliina Munukka
Olli Mäkinen Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Katja Repo Kai Schleutker
Laura Simola Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Johanna Vaaherkumpu Keijo Varis
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki,äänentoisto)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (20.6.2018 11:29)