Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017.mfw  

2: 8.1.2018...14.1.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 PKIIN17
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F HAMK Haaga-Helia
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
MKITIS16 PRO Huippuvalmennus Oy YBINBK18
YPROTK18 YPROIK18 YTEJOS17
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus VAVA-opintoja: Ennakoiva sopiminen Turku-DI
Turku-DI Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Liiketalouden korkeakouluopintoihin valmentava koulutus maahanmuuttajille Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Osmo Eerola Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Ritva Hyttinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Maarit Järvinen
Mari Ketola Jaana Kivivuori Sanni Koskimies-Chiba
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Timo Luukka Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara
Teppo Mattsson Eveliina Munukka Maija Nolvi
Anne Norström Juha Nurmio Päivi Oliva
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Virpi Raivonen Markku Rajala
Katja Repo Kai Schleutker Mikko Siitonen
Kaj Sjöblom Kaisa Sorsa Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Johanna Vaaherkumpu
Keijo Varis Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto)
B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:59)