Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

50: 11.12.2017...17.12.2017

Luokat
MLIITS16 MLIITS17 PINBOs15
PINBOs16 IB Online (PINBOs17) Module 1
Module 2 Module 3 MINBOs15
YLIKEs17 YYRITS15 YLIKEs16
NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat KVTES17 Chemical Engineering
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B AKITIs14 NKITIS12
NKITIS13 NKITIs14 PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy
YKITIs15 YTEJOS17 SSKKY
Sisustusakatemia TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology
VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop
VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods
Turku-DI Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy LTOP Rastor
Vesimoduuli SSKKY  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Al-Bermanei Hazem
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Osmo Eerola Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Pentti Halonen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Kari Juhala
Annika Karppelin Tarmo Karhu Mari Ketola
Jaana Kivivuori Jussi Kokkola Riikka Kulmala
Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen Raimo Lehto
Jari Leppihalme Markku Lindell Pia Lindman
Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Arto Manninen Otieno Mbare Eveliina Munukka
Olli Mäkinen Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli Susanna Saari
Kai Schleutker Laura Simola Sanna Simola
Kaj Sjöblom Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Johanna Vaaherkumpu Keijo Varis
Mervi Varhelahti Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:30)