Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

49: 4.12.2017...10.12.2017

Luokat
MLIITS16 MLIITS17 PINBOs15
PINBOs16 IB Online (PINBOs17) Module 1
Module 2 Module 3 MINBOs15
YBINBS16 YLIKEs17 YLIKEs16
PLIITS14 juridiikka NLIITS14 markkinointi NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D HAMK
Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
NKITIs14 PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy TOP-Resurssi Oy
VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Photoshop VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Vero-oikeus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi
VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Eximia
KK Valmennuskeskus Oy LTOP Rastor
Vesimoduuli  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Al-Bermanei Hazem
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Pentti Halonen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Marjo Joshi Kari Juhala
Annika Karppelin Pirjo Kavander Mari Ketola
Jussi Kokkola Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Anu Lehtinen Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Arto Manninen Eveliina Munukka Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli
Mikko Siitonen Laura Simola Kaj Sjöblom
Poppy Skarli Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Johanna Vaaherkumpu Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A122 Fermentointi A123 Jälkikäsittelytila
A125 Biotekniikan laboratorio A135 Puhdastila A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) Aistinvaraisen arvioinnin tila
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)