Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

48: 27.11.2017...3.12.2017

Luokat
MLIITS15 MLIITS16 MLIITS17
PINBOs15 PINBOs16 IB Online (PINBOs17)
Module 1 Module 2 Module 3
YBINBS16 YLIKEs17 YLIKEs16
PLIITS14 juridiikka NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat
KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKITIs14
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
MKITIS16 PRO Huippuvalmennus Oy Sisustusakatemia
TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop
VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi
VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods Turku-DI Turku-DI
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
LTOP Liiketalouden korkeakouluopintoihin valmentava koulutus maahanmuuttajille Rastor
Vesimoduuli  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Pentti Halonen Maria Havia Markku Heikkilä
Juha Helenius Taina Hovinen Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Marjo Joshi Kari Juhala
Annika Karppelin Tarmo Karhu Pirjo Kavander
Arja Keltaniemi Mari Ketola Jaana Kivivuori
Jussi Kokkola Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Anu Lehtinen Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela
Arto Manninen Erkki Mikkola Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Leena Mäkipää Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli
Susanna Saari Kai Schleutker Laura Simola
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Johanna Vaaherkumpu Keijo Varis Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
Lemppari Stage A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)