Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

47: 20.11.2017...26.11.2017

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 MINBOs15 NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D HAMK
Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat KVTES17 Chemical Engineering
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B NKITIs14 PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy
SSKKY Sisustusakatemia TOP-Resurssi Oy
VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Yrittäjyyden kipinä
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop
VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods
VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Turku-DI Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy LTOP
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
Opettajat
Jarmo Ahonen Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem
Anne Antero Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Pentti Halonen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Marjo Joshi
Kari Juhala Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Arja Keltaniemi Mari Ketola
Jaana Kivivuori Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Otieno Mbare Erkki Mikkola
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Teppo Neuvonen
Mikko Niskanen Maija Nolvi Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli Susanna Saari
Kai Schleutker Laura Simola Poppy Skarli
Heli Söderlund Monica Tamminen Minna Teittinen
Telle Tuominen Johanna Vaaherkumpu Pirjo Varanka
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)