Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

46: 13.11.2017...19.11.2017

Luokat
MLIITS15 MLIITS16 MLIITS17
PINBOs15 PINBOs16 IB Online (PINBOs17)
Module 1 Module 2 Module 3
YLIKEs16 NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D HAMK Haaga-Helia
Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat KVTES17 Chemical Engineering
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B NKITIs14 PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy
YKITIs15 SSKKY Sisustusakatemia
TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop
VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business
Turku-DI Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy LTOP Rastor
Vesimoduuli SSKKY  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Anttila Vesa Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Jaakko Haltia Pentti Halonen
Maria Havia Markku Heikkilä Juha Helenius
Tiina Hirard Taina Hovinen Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Marjo Joshi Kari Juhala
Anne-Marie Junger Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko
Annika Karppelin Tarmo Karhu Pirjo Kavander
Arja Keltaniemi Mari Ketola Jaana Kivivuori
Jussi Kokkola Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Arto Manninen
Erkki Mikkola Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Olli Mäkinen Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Markku Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli
Susanna Saari Kai Schleutker Mikko Siitonen
Laura Simola Sanna Simola Liisa Sippel
Kaj Sjöblom Poppy Skarli Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Johanna Vaaherkumpu
Keijo Varis Mervi Varhelahti Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)