Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

45: 6.11.2017...12.11.2017

Luokat
MLIITS15 MLIITS17 PINBOs15
PINBOs16 IB Online (PINBOs17) Module 1
Module 2 Module 3 YBINBS16
YLIKEs16 NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat
KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKITIs14
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
PRO Huippuvalmennus Oy YTEJOS17 SSKKY
Sisustusakatemia TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology
VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop
VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi
VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Turku-DI
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
LTOP Rastor Vesimoduuli
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Johanna Ailio
Al-Bermanei Hazem Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Osmo Eerola Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Marjo Joshi
Kari Juhala Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Mari Ketola Jaana Kivivuori
Jussi Kokkola Sanni Koskimies Riikka Kulmala
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Markku Lindell Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Arto Manninen
Erkki Mikkola Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio Tommi Paanu
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli Susanna Saari
Satu Salmi Mikko Siitonen Laura Simola
Kaj Sjöblom Poppy Skarli Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Keijo Varis
Mervi Varhelahti Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109e Prosessihalli A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)