Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

44: 30.10.2017...5.11.2017

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 YLIKEs17 NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D Innovation Project - CapStone Premises / tilat
Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
NKITIs14 PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 TOP-Resurssi Oy
VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet
VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Photoshop VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business
Turku-DI Turku-DI Eximia
LTOP Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy SSKKY  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Heikki Aro
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Kari Juhala
Annika Karppelin Tarmo Karhu Pirjo Kavander
Arja Keltaniemi Mari Ketola Jaana Kivivuori
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Markku Lindell Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Erkki Mikkola Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Leena Mäkipää Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Markku Rajala Samuli Ranta
Marianne Renvall Katja Repo Jami Riihihuhta
Marjatta Rännäli Susanna Saari Laura Simola
Sanna Simola Poppy Skarli Kaisa Sorsa
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Pirjo Varanka
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109e Prosessihalli A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A135 Puhdastila A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö)
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:29)