Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

43: 23.10.2017...29.10.2017

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 MINBOs15 NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D HAMK
KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKITIs14
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
PRO Huippuvalmennus Oy SSKKY Sisustusakatemia
TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging
VAVA-opintoja: Yrittäjyyden kipinä VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Julkaisun suunnittelu, tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Photoshop VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Vero-oikeus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods
VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Turku-DI Turku-DI
Eximia Eximia LTOP
Rastor SPL Vesimoduuli
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Anttila Vesa
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Jussi Hurri Hanna Hänninen Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Marjo Joshi
Kari Juhala Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Mari Ketola Jaana Kivivuori
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Arto Manninen Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tommi Paanu Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Markku Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli
Susanna Saari Laura Simola Poppy Skarli
Kaisa Sorsa Mauri Suhonen Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Telle Tuominen
Ann-Katrin Tyni-Nummelin Outi Yrttiranta  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)