Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

42: 16.10.2017...22.10.2017

Luokat
MLIITS15 MLIITS16 MLIITS17
PINBOs15 PINBOs16 IB Online (PINBOs17)
Module 1 Module 2 Module 3
Module 3 IB/BA-team MINBOs15 YBINBS15
YBINBS16 YLIKEs17 YYRITS15
YLIKEs16 NLIIBS13 juridiikka NLIIBS13 markkinointi
NLIIBs13 taloushallinto NLIIBS13 yrittäjyys PLIITS14 juridiikka
NLIITS14 markkinointi NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D HAMK Haaga-Helia
KV-viikko KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
NKAHOs12 NPATUS12 Orientoivat LITA
Orientoivat IB AKITIs14 NKITIS12
NKITIS13 NKITIs14 PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
PRO Huippuvalmennus Oy YKITIs15 YHYINS16
YKEBIS16 YPROIS16 YPROTs15
YPROTS16 YTEJOS16 YTEJOS17
YHYSTS16 TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology
VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Yrittäjyyden kipinä VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet
Työelämän ohjaustaidot VAVA-opintoja: Wellness IT Tourism Marketing VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Vero-oikeus VAVA-opintoja: Tietosuoja ja yksityisyys VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business YAMK aloituspäivä
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
SPL SSKKY  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Marita Antikainen Marja Anttonen Heikki Aro
Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen Dhanay Cadillo
Jane / John Doe John / Jane Doe Osmo Eerola
Eeva-Liisa Eskola Alberto Gonzalez Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Jaakko Haltia
Pentti Halonen Tuulikki Hattunen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Tiina Hirard
Tero Hotanen Taina Hovinen Jussi Hurri
Ritva Hyttinen Hanna Hänninen Anu Härkönen
Tapio Jaakkola Harri Jalonen Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Marjo Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko Annika Karppelin
Tarmo Karhu Pirjo Kavander Arja Keltaniemi
Juha Kettunen Mari Ketola Harri Kilpiö
Jaana Kivivuori Eija Koivisto Kari Koivunen
Jussi Kokkola Elina Kontio Sanni Koskimies
Matti Kuikka Riikka Kulmala Ana Kupri
Hannele Kuusisto Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki
Jari Leppihalme Markku Lindell Pia Lindman
Pia Lindgren Timo Linnossuo Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Timo Luukka Arto Manninen
Asta Manner Otieno Mbare Erkki Mikkola
Hannele Mikkola Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Leena Mäkipää Olli Mäkinen NN
Margaret Nelson Teppo Neuvonen Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Tuomas Nurmi Päivi Oliva
Jarkko Paavola Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Markku Rajala
Sirpa Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Anne Räikkä
Marjatta Rännäli Susanna Saari Kai Schleutker
Mikko Siitonen Laura Simola Jani Sintonen
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Kaisa Sorsa Laura Strömberg Mauri Suhonen
Eija Suikkanen Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Minna Teittinen Liisa Tiittanen
Timo Tolmunen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Johanna Vaaherkumpu Keijo Varis Mervi Varhelahti
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari Tero Virtanen
Ossi Väänänen Outi Yrttiranta  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A122 Fermentointi A123 Jälkikäsittelytila
A125 Biotekniikan laboratorio A135 Puhdastila A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) Aistinvaraisen arvioinnin tila
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)