Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

41: 9.10.2017...15.10.2017

Luokat
MLIITS15 MLIITS17 PINBOs15
PINBOs16 IB Online (PINBOs17) Module 1
Module 2 Module 3 YBINBS16
YLIKEs16 NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D Haaga-Helia KVTES17 Chemical Engineering
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B NKITIs14 PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 PRO Huippuvalmennus Oy
SSKKY Sisustusakatemia TOP-Resurssi Oy
VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Vero-oikeus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Turku-DI
Turku-DI Eximia Eximia
LTOP Rastor SPL
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Anttila Vesa
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Patric Granholm Haarto Antti Kari Haajanen
Maria Havia Markku Heikkilä Juha Helenius
Taina Hovinen Jussi Hurri Hanna Hänninen
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Kari Juhala Annika Karppelin Tarmo Karhu
Pirjo Kavander Mari Ketola Jaana Kivivuori
Riikka Kulmala Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Arto Manninen Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tommi Paanu Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Markku Rajala Samuli Ranta
Marianne Renvall Katja Repo Jami Riihihuhta
Marjatta Rännäli Susanna Saari Mikko Siitonen
Laura Simola Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Kaisa Sorsa Mauri Suhonen Ilari Suominen
Heli Söderlund Monica Tamminen Telle Tuominen
Ann-Katrin Tyni-Nummelin Keijo Varis Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A122 Fermentointi A123 Jälkikäsittelytila
A125 Biotekniikan laboratorio A135 Puhdastila A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) Aistinvaraisen arvioinnin tila
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)