Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

40: 2.10.2017...8.10.2017

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 YLIKEs17 YLIKEs16
NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
HAMK KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
NKITIs14 PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 PRO Huippuvalmennus Oy
YTEJOS17 SSKKY Sisustusakatemia
TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Vero-oikeus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods
VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business Turku-DI Turku-DI
Eximia LTOP Photoshop
Rastor Vesimoduuli SSKKY
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Anne Antero
Anttila Vesa Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Osmo Eerola Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Jussi Hurri Hanna Hänninen Harri Jalonen
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Marjo Joshi Kari Juhala Annika Karppelin
Tarmo Karhu Pirjo Kavander Arja Keltaniemi
Mari Ketola Jaana Kivivuori Riikka Kulmala
Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Markku Lindell
Pia Lindman Pia Lindgren Sari Loppela-Rauha
Juhana Lounela Arto Manninen Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki Mikko Niskanen Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tommi Paanu Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec
Virpi Raivonen Markku Rajala Samuli Ranta
Marianne Renvall Katja Repo Jami Riihihuhta
Marjatta Rännäli Susanna Saari Laura Simola
Liisa Sippel Kaj Sjöblom Poppy Skarli
Mauri Suhonen Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Keijo Varis Mervi Varhelahti Jaana Vaskikari
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) Aistinvaraisen arvioinnin tila
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)