Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

39: 25.9.2017...1.10.2017

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 MINBOs15 NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D HAMK
KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKITIs14
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
Sisustusakatemia TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Nanotechnology
VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Vero-oikeus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business
Turku-DI Turku-DI LTOP
Photoshop Rastor Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Paula Aali Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Marita Antikainen
Heikki Aro Hilkka Bergman Minna Björkberg-Suominen
Osmo Eerola Patric Granholm Haarto Antti
Kari Haajanen Jaakko Haltia Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Tiina Hirard
Taina Hovinen Jussi Hurri Ritva Hyttinen
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Harri Jalonen
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Marjo Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko Annika Karppelin
Tarmo Karhu Pirjo Kavander Arja Keltaniemi
Mari Ketola Jaana Kivivuori Eija Koivisto
Elina Kontio Matti Kuikka Riikka Kulmala
Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki Jari Leppihalme
Pia Lindman Pia Lindgren Timo Linnossuo
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Arto Manninen
Otieno Mbare Erkki Mikkola Eveliina Munukka
Päivi Myllymäki NN Mikko Niskanen
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Jarkko Paavola Tommi Paanu
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Raimo Pärssinen
Emmanuel Querrec Virpi Raivonen Markku Rajala
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli Susanna Saari
Kai Schleutker Mikko Siitonen Laura Simola
Jani Sintonen Liisa Sippel Kaj Sjöblom
Poppy Skarli Kaisa Sorsa Mauri Suhonen
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Timo Tolmunen Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Keijo Varis Mervi Varhelahti Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari Tero Virtanen Ossi Väänänen
Outi Yrttiranta  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A206 Laitelabra (ent. Analytiikan laboratorio 1) A211 Analytiikan laboratorio 2
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)