Turun ammattikorkeakoulu
Timetables14.12.2017
lem_2017.mfw  

36: 4.9.2017...10.9.2017

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
IB Online (PINBOs17) Module 1 Module 2
Module 3 MINBOs15 YLIKEs17
NLIITS14 markkinointi NLIITS14 taloushallinto PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D HAMK Haaga-Helia
KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKITIs14
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
YKITIs15 YTEJOS17 SSKKY
VAVA-opintoja: Nanotechnology VAVA-opintoja: Sustainable Packaging VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Vero-oikeus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Basics of Big Data Analysis Methods
VAVA-opintoja: Basics of Big Data in Business YAMK aloituspäivä Turku-DI
Turku-DI LTOP Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy  
Opettajat
Jarmo Ahonen Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Anne Antero Heikki Aro Hilkka Bergman
Minna Björkberg-Suominen Alberto Gonzalez Patric Granholm
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Juha Helenius Taina Hovinen
Jussi Hurri Hanna Hänninen Tapio Jaakkola
Mika Jokinen Ajaya Joshi Marjo Joshi
Kari Juhala Jaana Kallio-Gerlander Annika Karppelin
Tarmo Karhu Pirjo Kavander Mari Ketola
Jaana Kivivuori Riikka Kulmala Nicolas Le Grand
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Sari Loppela-Rauha Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Otieno Mbare Erkki Mikkola
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Olli Mäkinen
Mikko Niskanen Maija Nolvi Anne Norström
Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio Tommi Paanu
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Emmanuel Querrec Virpi Raivonen
Markku Rajala Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Marjatta Rännäli
Susanna Saari Mikko Siitonen Laura Simola
Kaj Sjöblom Poppy Skarli Mauri Suhonen
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Telle Tuominen Keijo Varis
Mervi Varhelahti Jaana Vaskikari  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A125 Biotekniikan laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B105 Joukahaisen edusta+käytävä B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (14.12.2017 10:28)