Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

20: 14.5.2018...20.5.2018

Luokat
MLIITS17 Module 1 HAMK
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
MKITIS16 YBINBK18 YPROTK18
YPROIK18 Profea Oy SSKKY
TOP-Resurssi Oy VAVA-opintoja: Markkinointioikeus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
Turku-DI Eximia Eximia
Eximia KK-valmennuskeskus Oy Rastor
Osaamistehdas Oy BMABAK18 International Semester, Embedded Systems
International Semester, ICT Projects and Cybersecurity NTIVIS14E NTIVIS14F
NTIVIS14H NTIVIS14P NTIVIS14S
NTIVIS14T PINFOS17 PSOSTK17
PSOSTK18 PSOSTS15 PSOSTS16
PSOSTS17 PTIETS15, TJ PTIETS15, TL
PTIVIS17A PTIVIS17B PTIVIS17C
PTIVIS17D PTIVIS17E Moduuli - Fysiikka
Opettajat
Paula Aali Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen
Al-Bermanei Hazem Anne Antero Marita Antikainen
Anttila Vesa Bergman Hilkka Eerola Osmo
Granholm Patric Haarto Antti Kari Haajanen
Jaakko Haltia Maria Havia Helenius Juha
Hirard Tiina Tero Hotanen Taina Hovinen
Hurri Jussi Hyttinen Ritva Tapio Jaakkola
Harri Jalonen Mark Johnson Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Joshi Marjo
Kari Juhala Anne-Marie Junger Maarit Järvinen
Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko Annika Karppelin
Tarmo Karhu Kavander Pirjo Arja Keltaniemi
Juha Kettunen Mari Ketola Harri Kilpiö
Kivivuori Jaana Eija Koivisto Koivunen Kari
Kontio Elina Kuikka Matti Kulmala Riikka
Kuusisto Hannele Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Jari Leppihalme
Leskinen Markku Lindell Pia Lindman
Pia Lindgren Timo Linnossuo Loppela-Rauha Sari
Juhana Lounela Timo Luukka Ian MacDonald
Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara Teppo Mattsson
Mbare Otieno Erkki Mikkola Mikkola Hannele
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Leena Mäkipää
NN Margaret Nelson Neuvonen Teppo
Niskanen Mikko Maija Nolvi Anne Norström
Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio Tuomas Nurmi
Paavola Jarkko Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Querrec Emmanuel Markku Rajala Rajala Sirpa
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Anne Räikkä Marjatta Rännäli
Susanna Saari Salmi Satu Schleutker Kai
Seiji Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Simola Sanna Jani Sintonen Sippel Liisa
Kaj Sjöblom Skarli Poppy Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Suhonen Mauri Suikkanen Eija
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Liisa Tiittanen Tolmunen Timo
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Johanna Vaaherkumpu
Nina Vainio Keijo Varis Mervi Varhelahti
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari Virtanen Tero
Ossi Väänänen Outi Yrttiranta Ahtinen Janne
Al-Bermanei Hazem Arvola Outi Arvela Harri
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Helo Tuomo Immonen
Jumppanen Anne Karhunen Markku Kinos Sirppa
Kirjavainen Hanna Kivinen Outi Kouki Marika
Kuikkaniemi Anu Lähde Anssi Luimula Mika
Luoto Janina Mattila Leena Närvi Laura
Nikkanen Juha Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka
Pirinen Liisa Raitoharju Reetta Ravyse Werner
Rikkonen Marko Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo
Steinby Paula Suominen Taisto Tarkkanen Kimmo
Timonen-Kallio Eeva Väänänen Ossi Virjonen Heli
Tilat
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) ICT C3041 cisco/IT (25)
ICT B1038 IT (36) ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49)
ICT B3025 (56) ICT B3043 (48) ICT C0026 fys. lab.
ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo ICT C2025 kielet
ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30) ICT C2033 PBL/MJ (30)
ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2046 (40) ICT C3024 sul. lab.
ICT C3027 sul. atk ICT C3044 MJ (40) ICT DELTA, auditorio C1035 (100)
ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78) ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:47)