Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017 (21).mfw  

17: 23.4.2018...29.4.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
PLIITS17E PLIITS17F HAMK
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
LexKurssit Rastor Osaamistehdas Oy
International Semester, Embedded Systems International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity
NTIVIS14E NTIVIS14F NTIVIS14H
NTIVIS14P NTIVIS14S NTIVIS14T
PINFOS17 PSOSTK17 PSOSTK18
PSOSTS15 PSOSTS16 PSOSTS17
PTIETS15, TJ PTIETS15, TL PTIETS17, R1
PTIETS17, R2 PTIVIS15E PTIVIS15F
PTIVIS15H PTIVIS15P PTIVIS15S
PTIVIS15T PTIVIS17A PTIVIS17B
PTIVIS17C PTIVIS17D PTIVIS17E
TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka
Moduuli - Capstone Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen Marita Antikainen
Heikki Aro Sari Asteljoki Bergman Hilkka
Minna Björkberg-Suominen Granholm Patric Haarto Antti
Kari Haajanen Maria Havia Markku Heikkilä
Helenius Juha Taina Hovinen Hurri Jussi
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Annika Karppelin
Mari Ketola Kontio Elina Kuikka Matti
Kulmala Riikka Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Loppela-Rauha Sari Ian MacDonald Arto Manninen
Eveliina Munukka Olli Mäkinen Niskanen Mikko
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Paavola Jarkko Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Querrec Emmanuel
Raivonen Virpi Markku Rajala Katja Repo
Laura Simola Sippel Liisa Kaj Sjöblom
Skarli Poppy Kaisa Sorsa Suhonen Mauri
Ilari Suominen Tolmunen Timo Telle Tuominen
Jaana Vaskikari Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem
Arvola Arvela Harri Ekman Reijo
Ekqvist Jani Ferm Tiina Gylén Henry
Helo Tuomo Huhtinen Ville Immonen
Jumppanen Anne Karhunen Markku Kivinen Outi
Kouki Marika Linnossuo Outi Luimula Mika
Luoto Janina Mattila Leena Närvi Laura
Nikkanen Juha Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka
Pirinen Liisa Raitoharju Reetta Rajala Kaarina
Ravyse Werner Rikkonen Marko Ristseppä Heidi
Saarenpää Teppo Steinby Paula Suominen Taisto
Syvälahti Anne Tarkkanen Kimmo Väänänen Ossi
Virjonen Heli Vuoristo Niina  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki) ICT B1038 IT (36)
ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL
ICT B3025 (56) ICT B3043 (48) ICT C0025 ry
ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2032 PBL/MJ (30) ICT C2033 PBL/MJ (30)
ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab. ICT C2046 (40)
ICT C3024 sul. lab. ICT C3027 sul. atk ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:28)