Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

16: 16.4.2018...22.4.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
YPROTK18 YPROIK18 Profea Oy
SSKKY Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Markkinointioikeus
VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets Vava-opintoja: Event Production
Turku-DI Eximia Eximia
Eximia Eximia Eximia
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy LexKurssit
Rastor Vesimoduuli BMABAK18
AMOD Elektroniikka AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking
AMOD Ohjelmistotekniikka AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka
International Semester, Embedded Systems International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity
NTIVIS14E NTIVIS14F NTIVIS14H
NTIVIS14P NTIVIS14S NTIVIS14T
PINFOS15 PINFOS16 PINFOS17
PSOSTK17 PSOSTK18 PSOSTS15
PSOSTS16 PSOSTS17 PTIETS15, TJ
PTIETS15, TL PTIETS16, TJ PTIETS16, TL
PTIETS17, R1 PTIETS17, R2 PTIVIS15E
PTIVIS15F PTIVIS15H PTIVIS15P
PTIVIS15S PTIVIS15T PTIVIS16A
PTIVIS16B PTIVIS16C PTIVIS16D
PTIVIS16E PTIVIS17A PTIVIS17B
PTIVIS17C PTIVIS17D PTIVIS17E
TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization VAVA Logic Design and Automation
Moduuli - Fysiikka Moduuli - Capstone Moduuli - Tuotekehitys
Opettajat
Taneli Ahtiainen Heikki Aro Netta Arola
Bergman Hilkka Minna Björkberg-Suominen Granholm Patric
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Helenius Juha Taina Hovinen
Hurri Jussi Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Maarit Järvinen
Annika Karppelin Mari Ketola Kivivuori Jaana
Kontio Elina Kuikka Matti Kulmala Riikka
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Pia Lindman Pia Lindgren
Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela Ian MacDonald
Arto Manninen Eveliina Munukka Niskanen Mikko
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Päivi Nygrén Paavola Jarkko Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Querrec Emmanuel Raivonen Virpi Markku Rajala
Samuli Ranta Katja Repo Schleutker Kai
Mikko Siitonen Laura Simola Kaj Sjöblom
Skarli Poppy Kaisa Sorsa Suhonen Mauri
Ilari Suominen Heli Söderlund Tolmunen Timo
Telle Tuominen Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Virtanen Tero Wirtanen Ahtinen Janne
Al-Bermanei Hazem Arvola Outi Arvela Harri
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo
Huhtinen Ville Immonen Jumppanen Anne
Karhunen Markku Kinos Sirppa Kouki Marika
Laakso Tiina Linnossuo Outi Luimula Mika
Luoto Janina Määttä Sanna Mattila Leena
Närvi Laura Nikkanen Juha Ojanperä Tapani
Paalassalo Jari-Pekka Pirinen Liisa Raitoharju Reetta
Rajala Kaarina Ravyse Werner Rikkonen Marko
Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo Slotte Vesa
Steinby Paula Suominen Taisto Syvälahti Anne
Tarkkanen Kimmo Timonen-Kallio Eeva Väänänen Ossi
Virjonen Heli  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) ICT C3039 cisco ICT C3041 cisco/IT (25)
ICT B1035 TIKO ICT B1038 IT (36) ICT B1039 IT (36)
ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL ICT B2044 elektr. suunn.
ICT B3025 (56) ICT B3043 (48) ICT B3048 trt teoria
ICT B3049 trt lab. ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo
ICT C1032 fys. demo ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36)
ICT C2032 PBL/MJ (30) ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30)
ICT C2036 elektr. lab. ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab.
ICT C3024 sul. lab. ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab.
ICT C3033 cisco ICT C3043a sos ICT C3043b sos
ICT C3044 MJ (40) ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100)
ICT OMEGA, auditorio B1041 (78) ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:46)