Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017 (21).mfw  

12: 19.3.2018...25.3.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 SSKKY Sisustusakatemia
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Yritysrahoitus
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Experience Management
VAVA-opintoja: International Monetary Markets VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
AMOD Elektroniikka AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking
AMOD Ohjelmistotekniikka AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka
International Semester, Embedded Systems International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity
NTIVIS14E NTIVIS14F NTIVIS14H
NTIVIS14P NTIVIS14S NTIVIS14T
PINFOS15 PINFOS16 PINFOS17
PSOSTK17 PSOSTK18 PSOSTS15
PSOSTS16 PSOSTS16vv PSOSTS17
PTIETS15, TJ PTIETS15, TL PTIETS16, TJ
PTIETS16, TL PTIETS17, R1 PTIETS17, R2
PTIVIS15E PTIVIS15F PTIVIS15H
PTIVIS15P PTIVIS15S PTIVIS15T
PTIVIS16A PTIVIS16B PTIVIS16C
PTIVIS16D PTIVIS16E PTIVIS17A
PTIVIS17B PTIVIS17C PTIVIS17D
PTIVIS17E TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation
VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka
Moduuli - Capstone Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Taneli Ahtiainen Heikki Aro Bergman Hilkka
Minna Björkberg-Suominen Alberto Gonzalez Granholm Patric
Haarto Antti Kari Haajanen Maria Havia
Markku Heikkilä Helenius Juha Taina Hovinen
Hurri Jussi Hanna Hänninen Tapio Jaakkola
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Kavander Pirjo Arja Keltaniemi Mari Ketola
Kivivuori Jaana Kontio Elina Kuikka Matti
Kulmala Riikka Kuusisto Hannele Liisa Lehtinen
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela Ian MacDonald
Arto Manninen Teppo Mattsson Eveliina Munukka
Niskanen Mikko Anne Norström Juha Nurmio
Päivi Nygrén Paavola Jarkko Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Querrec Emmanuel Raivonen Virpi Katja Repo
Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Kaj Sjöblom Skarli Poppy Kaisa Sorsa
Suhonen Mauri Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Tolmunen Timo Telle Tuominen
Johanna Vaaherkumpu Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Virtanen Tero Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem
Aronpää Maija-Liisa Arvola Arvela Harri
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo
Huhtinen Ville Immonen Jumppanen Anne
Karhunen Markku Kinos Sirppa Kivinen Outi
Knuuttila Juha Kouki Marika Laakso Tiina
Linnossuo Outi Luimula Mika Luoto Janina
Määttä Sanna Mattila Leena Närvi Laura
Nikkanen Juha Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka
Pirinen Liisa Raitoharju Reetta Rajala Kaarina
Ravyse Werner Rikkonen Marko Ristseppä Heidi
Saarenpää Teppo Sandberg Riikka Slotte Vesa
Steinby Paula Suominen Taisto Syvälahti Anne
Tarkkanen Kimmo Väänänen Ossi Virjonen Heli
Tilat
A109e Prosessihalli A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio
A136 Mikrobiologian laboratorio A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki) ICT C3039 cisco
ICT C3041 cisco/IT (25) ICT B1035 TIKO ICT B1038 IT (36)
ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL
ICT B2044 elektr. suunn. ICT B3025 (56) ICT B3043 (48)
ICT B3048 trt teoria ICT B3049 trt lab. ICT C0025 ry
ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30)
ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab.
ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab. ICT C3024 sul. lab.
ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab. ICT C3033 cisco
ICT C3043a sos ICT C3043b sos ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:27)