Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

11: 12.3.2018...18.3.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 Module 1
Module 2 YLIKEs17 YLIKEs16
PKIIN17 PLIITS16 ba PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Cross Cultural Management
VAVA-opintoja: Markkinointioikeus VAVA-opintoja: Yritysrahoitus VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Ennakoiva sopiminen
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Monetary Markets VAVA-opintoja: International Marketing
Vava-opintoja: Event Production Turku-DI Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor SPL Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy AMOD Computer Engineering AMOD Elektroniikka
AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking AMOD Ohjelmistotekniikka
AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka International Semester, Embedded Systems
International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity NTIVIS14E
NTIVIS14F NTIVIS14H NTIVIS14P
NTIVIS14S NTIVIS14T PINFOS15
PINFOS16 PINFOS17 PSOSTK17
PSOSTK18 PSOSTS15 PSOSTS16
PSOSTS16vv PSOSTS17 PTIETS15, TJ
PTIETS15, TL PTIETS16, TJ PTIETS16, TL
PTIETS17, R1 PTIETS17, R2 PTIVIS15E
PTIVIS15F PTIVIS15H PTIVIS15P
PTIVIS15S PTIVIS15T PTIVIS16A
PTIVIS16B PTIVIS16C PTIVIS16D
PTIVIS16E PTIVIS17A PTIVIS17B
PTIVIS17C PTIVIS17D PTIVIS17E
TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization
VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka Moduuli - Capstone
Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Paula Aali Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen
Anttila Vesa Heikki Aro Sari Asteljoki
Bergman Hilkka Minna Björkberg-Suominen Granholm Patric
Haarto Antti Kari Haajanen Jaakko Haltia
Hanna Hänninen Maria Havia Markku Heikkilä
Helenius Juha Hirard Tiina Taina Hovinen
Hurri Jussi Hyttinen Ritva Tapio Jaakkola
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Joshi Marjo Kari Juhala
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Jukka Kaitaranta Taru Kakko Annika Karppelin
Kavander Pirjo Arja Keltaniemi Mari Ketola
Kivivuori Jaana Koivunen Kari Kontio Elina
Sanni Koskimies-Chiba Kuikka Matti Kulmala Riikka
Ana Kupri Kuusisto Hannele Nicolas Le Grand
Anu Lehtinen Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki Jari Leppihalme
Markku Lindell Pia Lindman Pia Lindgren
Timo Linnossuo Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela
Timo Luukka Ian MacDonald Arto Manninen
Teppo Mattsson Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Olli Mäkinen Niskanen Mikko Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Paavola Jarkko Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Querrec Emmanuel
Raivonen Virpi Markku Rajala Rajala Sirpa
Marianne Renvall Katja Repo Jami Riihihuhta
Anne Räikkä Marjatta Rännäli Susanna Saari
Schleutker Kai Mikko Siitonen Laura Simola
Simola Sanna Kaj Sjöblom Skarli Poppy
Kaisa Sorsa Laura Strömberg Suhonen Mauri
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Tolmunen Timo Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Keijo Varis Mervi Varhelahti Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari Virtanen Tero Ossi Väänänen
Outi Yrttiranta Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem
Aronpää Maija-Liisa Arvola Outi Arvela Harri
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo
Huhtinen Ville Jumppanen Anne Karhunen Markku
Kivinen Outi Kouki Marika Laakso Tiina
Linnossuo Outi Luimula Mika Luoto Janina
Määttä Sanna Mattila Leena Myllymäki Päivi
Närvi Laura Nikkanen Juha Ojanperä Tapani
Paalassalo Jari-Pekka Pirinen Liisa Raitoharju Reetta
Rajala Kaarina Ravyse Werner Rikkonen Marko
Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo Sandberg Riikka
Slotte Vesa Steinby Paula Suominen Taisto
Syvälahti Anne Tarkkanen Kimmo Timonen-Kallio Eeva
Väänänen Ossi Virjonen Heli Vuoristo Niina
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A216 Kemian laboratorio 2 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B313 BYOD (27, v.tykki) B314 BYOD (27, v.tykki)
ICT C3039 cisco ICT C3041 cisco/IT (25) ICT B1035 TIKO
ICT B1038 IT (36) ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49)
ICT B2043 PBL ICT B2044 elektr. suunn. ICT B3025 (56)
ICT B3043 (48) ICT B3048 trt teoria ICT B3049 trt lab.
ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30)
ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab.
ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab. ICT C3024 sul. lab.
ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab. ICT C3033 cisco
ICT C3043a sos ICT C3043b sos ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:45)