Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017 (21).mfw  

10: 5.3.2018...11.3.2018

Luokat
PINBOs15 Module 1 Module 2
YLIKEs17 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka
NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 YBINBK18
YPROTK18 YPROIK18 YTEJOS17
VAVA-opintoja: Informaationmuotoilu ja data-analyysin perusteet VAVA-opintoja: Cross Cultural Management VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy AMOD Elektroniikka
AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking AMOD Ohjelmistotekniikka
AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka International Semester, Embedded Systems
International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity NTIVIS14E
NTIVIS14F NTIVIS14H NTIVIS14P
NTIVIS14S NTIVIS14T PINFOS15
PINFOS16 PINFOS17 PSOSTK17
PSOSTK18 PSOSTS15 PSOSTS16
PSOSTS16vv PSOSTS17 PTIETS15, TJ
PTIETS15, TL PTIETS16, TJ PTIETS16, TL
PTIETS17, R1 PTIETS17, R2 PTIVIS15E
PTIVIS15F PTIVIS15H PTIVIS15P
PTIVIS15S PTIVIS15T PTIVIS16A
PTIVIS16B PTIVIS16C PTIVIS16D
PTIVIS16E PTIVIS17A PTIVIS17B
PTIVIS17C PTIVIS17D PTIVIS17E
TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization
VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka Moduuli - Capstone
Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen Heikki Aro
Sari Asteljoki Bergman Hilkka Minna Björkberg-Suominen
Granholm Patric Haarto Antti Kari Haajanen
Markku Heikkilä Helenius Juha Taina Hovinen
Hurri Jussi Hyttinen Ritva Hanna Hänninen
Tapio Jaakkola Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Kari Juhala Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Kavander Pirjo
Mari Ketola Kivivuori Jaana Kontio Elina
Kuikka Matti Kulmala Riikka Kuusisto Hannele
Liisa Lehtinen Raimo Lehto Jari Leppihalme
Pia Lindman Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Eveliina Munukka Maija Nolvi Anne Norström
Juha Nurmio Päivi Nygrén Paavola Jarkko
Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen Jarno Pusa
Raimo Pärssinen Querrec Emmanuel Raivonen Virpi
Katja Repo Mikko Siitonen Sippel Liisa
Kaj Sjöblom Skarli Poppy Kaisa Sorsa
Suhonen Mauri Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Tolmunen Timo Jaana Vaskikari
Virtanen Tero Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem
Aronpää Maija-Liisa Arvola Arvela Harri
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo
Huhtinen Ville Jumppanen Anne Karhunen Markku
Kivinen Outi Kouki Marika Kuikkaniemi Anu
Luimula Mika Luoto Janina Määttä Sanna
Mattila Leena Närvi Laura Nikkanen Juha
Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka Pirinen Liisa
Raitoharju Reetta Rajala Kaarina Ravyse Werner
Rikkonen Marko Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo
Sandberg Riikka Slotte Vesa Steinby Paula
Suominen Taisto Syvälahti Anne Tarkkanen Kimmo
Timonen-Kallio Eeva Väänänen Ossi Virjonen Heli
Virta Susanna Vuoristo Niina  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A216 Kemian laboratorio 2
A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera) A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki)
A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto)
A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto)
B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto)
B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä)
B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet)
B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B314 BYOD (27, v.tykki) ICT C3039 cisco ICT C3041 cisco/IT (25)
ICT B1035 TIKO ICT B1038 IT (36) ICT B1039 IT (36)
ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL ICT B2044 elektr. suunn.
ICT B3025 (56) ICT B3043 (48) ICT B3048 trt teoria
ICT B3049 trt lab. ICT C0025 ry ICT C0026 fys. lab.
ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo ICT C2025 kielet
ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30) ICT C2033 PBL/MJ (30)
ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab. ICT C2046 (40)
ICT C2051 tietoliik.lab. ICT C3024 sul. lab. ICT C3027 sul. atk
ICT C3031 pelilab. ICT C3033 cisco ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:26)