Turun ammattikorkeakoulu
Timetables18.1.2018
lem_2017 (21).mfw  

9: 26.2.2018...4.3.2018

Luokat
PINBOs15 PINBOs16 Module 1
Module 2 PKIIN17 PLIITS16 ba
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering
PPROMS15 Ympäristötekniikka PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka
PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16 PPROMs17A
PPROMs17B PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus VAVA-opintoja: Experience Management
VAVA-opintoja: International Marketing Eximia Eximia
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor Vesimoduuli Osaamistehdas Oy
AMOD Elektroniikka AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking
AMOD Ohjelmistotekniikka AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka
International Semester, Embedded Systems International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity
NTIVIS14E NTIVIS14F NTIVIS14H
NTIVIS14P NTIVIS14S NTIVIS14T
PINFOS15 PINFOS16 PINFOS17
PSOSTK17 PSOSTK18 PSOSTS15
PSOSTS16 PSOSTS16vv PSOSTS17
PTIETS15, TJ PTIETS15, TL PTIETS16, TJ
PTIETS16, TL PTIETS17, R1 PTIETS17, R2
PTIVIS15E PTIVIS15F PTIVIS15H
PTIVIS15P PTIVIS15S PTIVIS15T
PTIVIS16A PTIVIS16B PTIVIS16C
PTIVIS16D PTIVIS16E PTIVIS17A
PTIVIS17B PTIVIS17C PTIVIS17D
PTIVIS17E TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation
VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka
Moduuli - Capstone Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen Marita Antikainen
Heikki Aro Sari Asteljoki Bergman Hilkka
Minna Björkberg-Suominen Granholm Patric Haarto Antti
Kari Haajanen Maria Havia Markku Heikkilä
Helenius Juha Taina Hovinen Hurri Jussi
Hanna Hänninen Tapio Jaakkola Mika Jokinen
Ari Jolkkonen Ajaya Joshi Joshi Marjo
Annika Karppelin Kavander Pirjo Mari Ketola
Päivi Killström Kivivuori Jaana Kontio Elina
Kuikka Matti Kulmala Riikka Kuusisto Hannele
Nicolas Le Grand Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela
Ian MacDonald Arto Manninen Teppo Mattsson
Eveliina Munukka Olli Mäkinen Niskanen Mikko
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Paavola Jarkko Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Querrec Emmanuel
Raivonen Virpi Katja Repo Laura Simola
Kaj Sjöblom Skarli Poppy Kaisa Sorsa
Suhonen Mauri Ilari Suominen Heli Söderlund
Tolmunen Timo Telle Tuominen Pirjo Varanka
Jaana Vaskikari Virtanen Tero Ahtinen Janne
Al-Bermanei Hazem Aronpää Maija-Liisa Arvola
Arvela Harri Ekman Reijo Ekqvist Jani
Ferm Tiina Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena
Helo Tuomo Huhtinen Ville Jumppanen Anne
Karhunen Markku Kouki Marika Kuikkaniemi Anu
Laakso Tiina Linnossuo Outi Luimula Mika
Luoto Janina Määttä Sanna Mattila Leena
Närvi Laura Nikkanen Juha Ojanperä Tapani
Paalassalo Jari-Pekka Pirinen Liisa Raitoharju Reetta
Rajala Kaarina Ravyse Werner Rikkonen Marko
Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo Sandberg Riikka
Slotte Vesa Steinby Paula Suominen Taisto
Syvälahti Anne Tarkkanen Kimmo Timonen-Kallio Eeva
Väänänen Ossi Virjonen Heli Virta Susanna
Vuoristo Niina  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109e Prosessihalli
A109p Prosessihalli A125 Biotekniikan laboratorio A136 Mikrobiologian laboratorio
A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki)
A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, tk+v.tykki, dokumenttikamera)
A308 (36, tk+v.tykki) A309 (36, v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki) ICT C3039 cisco
ICT C3041 cisco/IT (25) ICT B1035 TIKO ICT B1038 IT (36)
ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL
ICT B2044 elektr. suunn. ICT B3025 (56) ICT B3043 (48)
ICT B3048 trt teoria ICT B3049 trt lab. ICT C0025 ry
ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30)
ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab.
ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab. ICT C3024 sul. lab.
ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab. ICT C3033 cisco
ICT C3043a sos ICT C3043b sos ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (18.1.2018 12:26)