Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

8: 19.2.2018...25.2.2018

Luokat
PKIIN17 PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi PLIITS17A
PLIITS17B PLIITS17C PLIITS17D
PLIITS17E PLIITS17F HAMK
Haaga-Helia Innovation Project - CapStone Premises / tilat Innovation Project - CapStone Group Premises / ryhmätyötilat
KV-viikko KVTES17 Chemical Engineering NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B NKAHOs12
NPATUS12 Orientoivat LITA Orientoivat IB
AKITIs14 NKITIS12 NKITIS13
NKITIs14 PKITIs15 PKITIs16
PKITIs17 MKITIS16 PRO Huippuvalmennus Oy
YKITIs15 YBINBK18 YHYINS16
YKEBIS16 YPROTK18 YPROIS16
YPROIK18 YPROTs15 YPROTS16
YTEJOS16 YTEJOS17 YHYSTS16
VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely Turku-DI Eximia
Eximia Eximia KK Valmennuskeskus Oy
KK Valmennuskeskus Oy Rastor Osaamistehdas Oy
NTIVIS14E NTIVIS14F NTIVIS14H
NTIVIS14P NTIVIS14S NTIVIS14T
PHAMMS16 PINFOS15 PINFOS16
PINFOS17 PSOSTK17 PSOSTK18
PSOSTS15 PSOSTS16 PSOSTS16vv
PSOSTS17 PTIETS15, TJ PTIETS15, TL
PTIETS16, TJ PTIETS16, TL PTIETS17, R1
PTIETS17, R2 PTIVIS15E PTIVIS15F
PTIVIS15H PTIVIS15P PTIVIS15S
PTIVIS15T PTIVIS16A PTIVIS16B
PTIVIS16C PTIVIS16D PTIVIS16E
PTIVIS17A PTIVIS17B PTIVIS17C
PTIVIS17D PTIVIS17E TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus
VAVA Digitalisation VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization VAVA Logic Design and Automation
Opettajat
Paula Aali Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Marita Antikainen Marja Anttonen Anttila Vesa
Heikki Aro Sari Asteljoki Bergman Hilkka
Minna Björkberg-Suominen Dhanay Cadillo Jane / John Doe
John / Jane Doe Eerola Osmo Eskola Eeva-Liisa
Alberto Gonzalez Granholm Patric Haarto Antti
Kari Haajanen Jaakko Haltia Pentti Halonen
Hanna Hänninen Hattunen Tuulikki Maria Havia
Markku Heikkilä Helenius Juha Hirard Tiina
Tero Hotanen Taina Hovinen Hurri Jussi
Hyttinen Ritva Anu Härkönen Pauliina Isomäki
Tapio Jaakkola Harri Jalonen Mark Johnson
Mika Jokinen Ari Jolkkonen Ajaya Joshi
Joshi Marjo Kari Juhala Anne-Marie Junger
Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander Taru Kakko
Annika Karppelin Elina Karaus Tarmo Karhu
Kavander Pirjo Arja Keltaniemi Juha Kettunen
Mari Ketola Harri Kilpiö Kivivuori Jaana
Eija Koivisto Koivunen Kari Jussi Kokkola
Kontio Elina Sanni Koskimies-Chiba Kuikka Matti
Kulmala Riikka Ana Kupri Kuusisto Hannele
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto Anne Leinovaara-Matomäki
Jari Leppihalme Leskinen Markku Lindell
Pia Lindman Pia Lindgren Timo Linnossuo
Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Asta Manner Teppo Mattsson
Mbare Otieno Erkki Mikkola Mikkola Hannele
Eveliina Munukka Päivi Myllymäki Leena Mäkipää
Olli Mäkinen NN Margaret Nelson
Neuvonen Teppo Niskanen Mikko Maija Nolvi
Anne Norström Marita Nummi-Wikström Juha Nurmio
Tuomas Nurmi Päivi Oliva Paavola Jarkko
Tommi Paanu Jani Pelkonen Lauri Pietikäinen
Jarno Pusa Raimo Pärssinen Querrec Emmanuel
Raivonen Virpi Markku Rajala Rajala Sirpa
Samuli Ranta Marianne Renvall Katja Repo
Jami Riihihuhta Anne Räikkä Marjatta Rännäli
Susanna Saari Salmi Satu Schleutker Kai
Seiji Shibasaki Mikko Siitonen Laura Simola
Simola Sanna Jani Sintonen Sippel Liisa
Kaj Sjöblom Skarli Poppy Kaisa Sorsa
Laura Strömberg Suhonen Mauri Suikkanen Eija
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Minna Teittinen Liisa Tiittanen Tolmunen Timo
Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin Johanna Vaaherkumpu
Nina Vainio Keijo Varis Mervi Varhelahti
Pirjo Varanka Jaana Vaskikari Virtanen Tero
Ossi Väänänen Outi Yrttiranta Ahtinen Janne
Al-Bermanei Hazem Aronpää Maija-Liisa Arvola Outi
Ekqvist Jani Gadd Johanna Gylén Henry
Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo Huhtinen Ville
Jumppanen Anne Karhunen Markku Kinos Sirppa
Kirjavainen Hanna Kivinen Outi Knuuttila Juha
Kouki Marika Laakso Tiina Lähde Anssi
Linnossuo Outi Luimula Mika Luoto Janina
Määttä Sanna Mattila Leena Närvi Laura
Nikkanen Juha Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka
Pirinen Liisa Raitoharju Reetta Rajala Kaarina
Ravyse Werner Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo
Slotte Vesa Steinby Paula Syvälahti Anne
Tarkkanen Kimmo Timonen-Kallio Eeva Väänänen Ossi
Virjonen Heli Virta Susanna Vuoristo Niina
Tilat
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A308 (36, tk+v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera)
B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto)
B314 BYOD (27, v.tykki) ICT B2026 (49) ICT B3025 (56)
ICT B3043 (48) ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30)
ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2046 (40)
ICT C3044 MJ (40) ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100)
ICT OMEGA, auditorio B1041 (78) ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:44)