Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

7: 12.2.2018...18.2.2018

Luokat
MLIITS16 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS16 ba PLIITS15 juridiikka
PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1 PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 markkinointi
PLIITS17A PLIITS17B PLIITS17C
PLIITS17D PLIITS17E PLIITS17F
Innovation Project - CapStone Premises / tilat KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka
NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit
PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1 PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1
PPROMs16 PPROMs17A PPROMs17B
PKITIs15 PKITIs16 PKITIs17
PRO Huippuvalmennus Oy Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely
VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation VAVA-opintoja: Excel-jatkokurssi VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus
VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing Turku-DI
Eximia KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy
Rastor SPL Vesimoduuli
Osaamistehdas Oy AMOD Elektroniikka AMOD ICT Services and Projects
AMOD IP Networking AMOD Ohjelmistotekniikka AMOD Tietokonetekniikka
AMOD Tietoliikennetekniikka International Semester, Embedded Systems International Semester, Game Development
International Semester, ICT Projects and Cybersecurity NTIVIS14E NTIVIS14F
NTIVIS14H NTIVIS14P NTIVIS14S
NTIVIS14T PHAMMS15 PHAMMS16
PINFOS15 PINFOS16 PINFOS17
PSOSTK17 PSOSTK18 PSOSTS15
PSOSTS16 PSOSTS17 PTIETS15, TJ
PTIETS15, TL PTIETS16, TJ PTIETS16, TL
PTIETS17, R1 PTIETS17, R2 PTIVIS15E
PTIVIS15F PTIVIS15H PTIVIS15P
PTIVIS15S PTIVIS15T PTIVIS16A
PTIVIS16B PTIVIS16C PTIVIS16D
PTIVIS16E PTIVIS17A PTIVIS17B
PTIVIS17C PTIVIS17D PTIVIS17E
TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization
VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka Moduuli - Capstone
Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Paula Aali Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen
Johanna Ailio Al-Bermanei Hazem Anne Antero
Marita Antikainen Anttila Vesa Heikki Aro
Bergman Hilkka Minna Björkberg-Suominen Eerola Osmo
Granholm Patric Haarto Antti Kari Haajanen
Jaakko Haltia Hanna Hänninen Maria Havia
Markku Heikkilä Helenius Juha Hirard Tiina
Tero Hotanen Taina Hovinen Hurri Jussi
Hyttinen Ritva Tapio Jaakkola Harri Jalonen
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Joshi Marjo Kari Juhala
Anne-Marie Junger Maarit Järvinen Jaana Kallio-Gerlander
Taru Kakko Annika Karppelin Tarmo Karhu
Kavander Pirjo Arja Keltaniemi Juha Kettunen
Mari Ketola Harri Kilpiö Kivivuori Jaana
Eija Koivisto Koivunen Kari Kontio Elina
Sanni Koskimies-Chiba Kuikka Matti Kulmala Riikka
Kuusisto Hannele Nicolas Le Grand Anu Lehtinen
Liisa Lehtinen Olli-Pekka Lehtisalo Raimo Lehto
Jari Leppihalme Leskinen Markku Lindell
Pia Lindman Pia Lindgren Timo Linnossuo
Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela Timo Luukka
Arto Manninen Anne Matomäki-Leinovaara Teppo Mattsson
Mbare Otieno Erkki Mikkola Mikkola Hannele
Johanna Moilanen Eveliina Munukka Päivi Myllymäki
Leena Mäkipää Olli Mäkinen NN
Margaret Nelson Neuvonen Teppo Niskanen Mikko
Maija Nolvi Anne Norström Marita Nummi-Wikström
Juha Nurmio Tuomas Nurmi Päivi Oliva
Paavola Jarkko Tommi Paanu Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Querrec Emmanuel Raivonen Virpi Markku Rajala
Rajala Sirpa Samuli Ranta Marianne Renvall
Katja Repo Jami Riihihuhta Anne Räikkä
Marjatta Rännäli Susanna Saari Salmi Satu
Schleutker Kai Seiji Shibasaki Mikko Siitonen
Laura Simola Simola Sanna Jani Sintonen
Sippel Liisa Kaj Sjöblom Skarli Poppy
Kaisa Sorsa Laura Strömberg Suhonen Mauri
Suikkanen Eija Ilari Suominen Heli Söderlund
Monica Tamminen Minna Teittinen Liisa Tiittanen
Tolmunen Timo Telle Tuominen Ann-Katrin Tyni-Nummelin
Johanna Vaaherkumpu Nina Vainio Keijo Varis
Mervi Varhelahti Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Virtanen Tero Ossi Väänänen Outi Yrttiranta
Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem Alander Pasi
Aronpää Maija-Liisa Arvela Harri Bijelic-Donovan Jasmina
Ekman Reijo Ekqvist Jani Ferm Tiina
Gylén Henry Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo
Huhtinen Ville Jumppanen Anne Karhunen Markku
Kivinen Outi Kouki Marika Kuikkaniemi Anu
Luimula Mika Luoto Janina Määttä Sanna
Mattila Leena Merta Anne Myllymäki Päivi
Närvi Laura Nikkanen Juha Ojanperä Tapani
Paalassalo Jari-Pekka Pirinen Liisa Raitoharju Reetta
Rajala Kaarina Ravyse Werner Rikkonen Marko
Ristseppä Heidi Saarenpää Teppo Sandberg Riikka
Silmäri-Salo Sari Slotte Vesa Steinby Paula
Suominen Taisto Syvälahti Anne Tanner Johanna
Tarkkanen Kimmo Väänänen Ossi Virjonen Heli
Virta Susanna Vuoristo Niina  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A136 Mikrobiologian laboratorio
A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera) A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet)
A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2 A215 Kemian laboratorio 1
A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki) A310 (30, v.tykki, äänentoisto)
A311 (60, v.tykki, äänentoisto) A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto)
A314 (40, v.tykki, äänentoisto) A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto)
B109 (38, VHS, v.tykki+tk) B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo)
B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto) B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto)
B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila) B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto)
B168 BYOD (60, 2x v.tykki) B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto)
B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila) B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki)
ICT C3039 cisco ICT C3041 cisco/IT (25) ICT B1035 TIKO
ICT B1038 IT (36) ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49)
ICT B2043 PBL ICT B2044 elektr. suunn. ICT B3025 (56)
ICT B3043 (48) ICT B3048 trt teoria ICT B3049 trt lab.
ICT C0014 HT ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo
ICT C1032 fys. demo ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36)
ICT C2032 PBL/MJ (30) ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30)
ICT C2036 elektr. lab. ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab.
ICT C3024 sul. lab. ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab.
ICT C3033 cisco ICT C3043a sos ICT C3043b sos
ICT C3044 MJ (40) ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100)
ICT OMEGA, auditorio B1041 (78) ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:43)