Turun ammattikorkeakoulu
Timetables12.4.2018
lem_2017 (31).mfw  

6: 5.2.2018...11.2.2018

Luokat
MLIITS17 PINBOs15 PINBOs16
Module 1 Module 2 YLIKEs17
PKIIN17 PLIITS16 ba NLIITS14 taloushallinto
PLIITS15 juridiikka PLIITS15 markkinointi PLIITs15 taloushallinto ryhmä 1
PLIITs15 taloushallinto ryhmä 2 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 1 PLIITS16 taloushallinto ryhmä 2
PLIITS16 markkinointi PLIITS17A PLIITS17B
PLIITS17C PLIITS17D PLIITS17E
PLIITS17F HAMK Innovation Project - CapStone Premises / tilat
KVTEK18 Chemical Engineering PPROMS15 Ympäristötekniikka NPROMS14 Biomateriaalit ja -prosessit
NPROMS14 elintarviketekniikka NPROMS14 Materiaalit PPROMS15 Biomateriaalit ja prosessit 1
PPROMS15 Elintarviketekniikka PPROMS15 Materiaalitekniikka 1 PPROMs16
PPROMs17A PPROMs17B PKITIs15
PKITIs16 PKITIs17 MKITIS16
PRO Huippuvalmennus Oy YBINBK18 YPROTK18
YPROIK18 YTEJOS17 SSKKY
Sisustusakatemia VAVA-opintoja: Web-sivuston tekeminen ja kuvankäsittely VAVA-opintoja: Internordisk handel och kommunikation
VAVA-opintoja: Perhe- ja perintöoikeus VAVA-opintoja: Experience Management VAVA-opintoja: International Marketing
Turku-DI Eximia Eximia
KK Valmennuskeskus Oy KK Valmennuskeskus Oy Rastor
Vesimoduuli Osaamistehdas Oy AMOD Elektroniikka
AMOD ICT Services and Projects AMOD IP Networking AMOD Ohjelmistotekniikka
AMOD Tietokonetekniikka AMOD Tietoliikennetekniikka International Semester, Embedded Systems
International Semester, Game Development International Semester, ICT Projects and Cybersecurity NTIVIS14E
NTIVIS14F NTIVIS14H NTIVIS14P
NTIVIS14S NTIVIS14T PHAMMS15
PHAMMS16 PINFOS15 PINFOS16
PINFOS17 PSOSTK17 PSOSTK18
PSOSTS15 PSOSTS16 PSOSTS17
PTIETS15, TJ PTIETS15, TL PTIETS16, TJ
PTIETS16, TL PTIETS17, R1 PTIETS17, R2
PTIVIS15E PTIVIS15F PTIVIS15H
PTIVIS15P PTIVIS15S PTIVIS15T
PTIVIS16A PTIVIS16B PTIVIS16C
PTIVIS16D PTIVIS16E PTIVIS17A
PTIVIS17B PTIVIS17C PTIVIS17D
PTIVIS17E TK Kyberturvallisuuden erikoistumiskoulutus VAVA Digitalisation
VAVA Linux ja virtualisointi / Linux and virtualization VAVA Logic Design and Automation Moduuli - Fysiikka
Moduuli - Capstone Moduuli - Tuotekehitys  
Opettajat
Ahonen Jarmo Taneli Ahtiainen Johanna Ailio
Heikki Aro Sari Asteljoki Bergman Hilkka
Minna Björkberg-Suominen Eerola Osmo Granholm Patric
Haarto Antti Kari Haajanen Pentti Halonen
Hanna Hänninen Markku Heikkilä Helenius Juha
Taina Hovinen Hurri Jussi Tapio Jaakkola
Mark Johnson Mika Jokinen Ari Jolkkonen
Ajaya Joshi Kari Juhala Maarit Järvinen
Kavander Pirjo Mari Ketola Päivi Killström
Kivivuori Jaana Kontio Elina Sanni Koskimies-Chiba
Kuikka Matti Kulmala Riikka Kuusisto Hannele
Nicolas Le Grand Anu Lehtinen Liisa Lehtinen
Raimo Lehto Jari Leppihalme Pia Lindman
Pia Lindgren Loppela-Rauha Sari Juhana Lounela
Timo Luukka Ian MacDonald Arto Manninen
Teppo Mattsson Johanna Moilanen Eveliina Munukka
Maija Nolvi Anne Norström Juha Nurmio
Päivi Oliva Paavola Jarkko Jani Pelkonen
Lauri Pietikäinen Jarno Pusa Raimo Pärssinen
Querrec Emmanuel Raivonen Virpi Katja Repo
Mikko Siitonen Sippel Liisa Kaj Sjöblom
Skarli Poppy Kaisa Sorsa Suhonen Mauri
Ilari Suominen Heli Söderlund Monica Tamminen
Tolmunen Timo Telle Tuominen Johanna Vaaherkumpu
Keijo Varis Pirjo Varanka Jaana Vaskikari
Virtanen Tero Ahtinen Janne Al-Bermanei Hazem
Alander Pasi Arvela Harri Ekman Reijo
Ekqvist Jani Ferm Tiina Gylén Henry
Hämölä-Glorioso Leena Helo Tuomo Huhtinen Ville
Jumppanen Anne Karhunen Markku Kirjavainen Hanna
Kivinen Outi Knuuttila Juha Kouki Marika
Kuikkaniemi Anu Luimula Mika Luoto Janina
Määttä Sanna Mattila Leena Närvi Laura
Nikkanen Juha Ojanperä Tapani Paalassalo Jari-Pekka
Pirinen Liisa Raitoharju Reetta Rajala Kaarina
Ravyse Werner Rikkonen Marko Ristseppä Heidi
Saarenpää Teppo Sandberg Riikka Slotte Vesa
Steinby Paula Suominen Taisto Syvälahti Anne
Tanner Johanna Tarkkanen Kimmo Timonen-Kallio Eeva
Väänänen Ossi Virjonen Heli Virta Susanna
Vuoristo Niina  
Tilat
A104 Lemminkäisen aula Lemppari Stage A109p Prosessihalli
A136 Mikrobiologian laboratorio A140 Tuotekehityskeittiö (biokeittiö) A173 Lemminkäinen (254, tk+2x v.tykki, Blu-ray, äänentoisto, dokumenttikamera)
A176 IT Micrococcus (40, v.tykki, tehokoneet) A177 IT Saccharomycces (50, v.tykki) A211 Analytiikan laboratorio 2
A215 Kemian laboratorio 1 A306 (55, v.tykki, äänentoisto) A308 (36, tk+v.tykki)
A309 (36, v.tykki,äänentoisto) A310 (30, v.tykki, äänentoisto) A311 (60, v.tykki, äänentoisto)
A312 (40, v.tykki, äänentoisto) A313 (40, tk+v.tykki, äänentoisto) A314 (40, v.tykki, äänentoisto)
A317 (40, v.tykki, äänentoisto, dokumenttikamera) B106 Joukahainen (147, tk+v.tykki, VHS, äänentoisto) B109 (38, VHS, v.tykki+tk)
B155 Karuselli (25, 75"-TV, äänentoisto) B158 KITI (Kirjamo) B159 BYOD (35, v.tykki, äänentoisto)
B161 Ahti (44, tk+v.tykki, äänentoisto) B163 Vellamo (32, v.tykki, äänentoisto) B164 Tapio (72+18+10, muuntojoustavatila)
B166 (37, tk+v.tykki, VHS, induktiokenttä) B167 (32, v.tykki, äänentoisto) B168 BYOD (60, 2x v.tykki)
B169 IT Vipunen (25, v.tykki, tehokoneet) B170 Sampo (60, tk+v.tykki, vesipiste, äänentoisto) B171 Aino BYOD (50, muuntojoustavatila)
B311 (30, tk+v.tykki, äänentoisto) B314 BYOD (27, v.tykki) ICT C3039 cisco
ICT C3041 cisco/IT (25) ICT B1035 TIKO ICT B1038 IT (36)
ICT B1039 IT (36) ICT B2026 (49) ICT B2043 PBL
ICT B2044 elektr. suunn. ICT B3025 (56) ICT B3043 (48)
ICT B3048 trt teoria ICT B3049 trt lab. ICT C0014 HT
ICT C0026 fys. lab. ICT C1031 fys. demo ICT C1032 fys. demo
ICT C2025 kielet ICT C2027 BYOD (36) ICT C2032 PBL/MJ (30)
ICT C2033 PBL/MJ (30) ICT C2034 PBL/MJ (30) ICT C2036 elektr. lab.
ICT C2046 (40) ICT C2051 tietoliik.lab. ICT C3024 sul. lab.
ICT C3027 sul. atk ICT C3031 pelilab. ICT C3033 cisco
ICT C3043a sos ICT C3043b sos ICT C3044 MJ (40)
ICT DELTA, auditorio C1035 (100) ICT MYY, auditorio C1042 (100) ICT OMEGA, auditorio B1041 (78)
ICT SIGMA, auditorio C1039 (78)  



Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Version 6.5.10 (12.4.2018 11:43)